Spor

Fenerbahçe’den eski yönetici Mahmut Uslu’ya taraftarı sinirlendiren gönderme

Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım döneminin önemli yöneticilerinden olan Mahmut Uslu verdiği röportajda Ali Koç ve yönetime sert sözlerle yüklendi …

Fenerbahçe’den eski yönetici Mahmut Uslu’ya taraftarı sinirlendiren gönderme

Fenerbahçe‘de Aziz Yıldırım döneminin önemli yöneticilerinden olan Mahmut Uslu verdiği röportajda Ali Koç ve yönetime sert sözlerle yüklendi. Sarı-lacivertli kulüp resmi sosyal medya hesabından bu açıklamalara göndermede bulundu.

“OLAĞANÜSTÜ RÖPORTAJI SAKIN KAÇIRMAYIN”

Fenerbahçe’den yapılan açıklama şöyle, “2010 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü ile ilişkisi kesilerek yönetimden ayrılan, 2013 yılında tekrar yönetime gelen Sn. Mahmut Uslu’nun, yöneticilik deneyimlerini vurguladığı, kulübümüz için yaptığı fedakarlıkları dile getirdiği, mevcut yönetim kurulumuza tavsiyelerini paylaştığı ve tüm ekipleriyle birlikte Fenerbahçemizin başarılı olmasını istediklerini ‘samimiyetle’ anlattığı, Hürriyet gazetesinde tam sayfa yer alan olağanüstü röportajı kaçırmayın” ifadelerine yer verildi.

TARAFTARLAR TEPKİ GÖSTERDİ

Fenerbahçe taraftarı, kulübün yaptığı bu paylaşıma sosyal medyada tepki gösterdi. Sarı-lacivertliler, kulübün daha önemli problemleri olduğu ve bu tarz açıklamalar yerine onlara odaklanılması gerektiği şeklinde yorumlarda bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL