AYDIN

Düzce’de özel öğrenciler, cumhuriyet coşkusunu etkinlikle yaşadılar

DÜZCE (Habermetre) – Düzce Özel Eğitim Meslek okulunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşandı. Özel öğrencilerin hazırladıkları program …

Düzce’de özel öğrenciler, cumhuriyet coşkusunu etkinlikle yaşadılar

DÜZCE (Habermetre) – Düzce Özel Eğitim Meslek okulunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşandı.

Özel öğrencilerin hazırladıkları program büyük ilgi gördü. Çocuklar program sonunda gökyüzüne kırmızı ve beyaz renkte balonlar uçurdu.

Okul öğretmenleri Çiğdem Acar, Hüsamettin Yılmaz, Özlem Kaya ve Taner Bulut müzik öğretmeni Melike Akkaya, beden eğitimi öğretmeni Belkıs Solmaz ve Görsel sanatlar öğretmeni Kibar Mengi’nin özel öğrenciler ile beraber hazırladıkları program büyük ilgi gördü.

Program kapsamında düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet koşusu ve en güzel süslenen sınıf yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Ödüller Okul Müdürü Gamze Derdiyok, Müdür Yardımcıları Aşkın Aydın, Uğur Can Türedi, Firdevs Kuru Başkurt ve Beden eğitimi öğretmeni Belkıs Solmaz tarafından verildi.

Cumhuriyetin 98. yılı hediyesi olarak okula Beyaz Ay Derneği tarafından bisiklet hediye edildi. Cumhuriyet koşusuna katılan tüm öğrenciler madalya ile ödüllendirildi. Ela Yılmaz

Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL